مقالات, میکروپیگمنتیشن

آشنایی با دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو

آشنایی با دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

معرفی دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو

دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو به عنوان یکی از جدیدترین دستگاه ها با کارایی و ویژگی های مطلوب توانسته است توجه بسیاری را به سوی خود جلب کند. در ادامه در نظر داریم به طور کلی به بررسی برخی از مهمترین مزیت و کارایی به کار گیری این دستگاه بپردازیم و اطلاعات مهمی ارائه دهیم، با ما همراه باشید.

بهره مندی از دستگاه نانو بروز  به منظور زیبا سازی ابرو ها از توجه بسیاری برخوردار می باشد، این روش زیبایی و درمانی ابرو ها دقیقا بر روی خطوط ابرو اعمال می شود و با توجه به رنگ های بدون سربی که دارد با  گذر زمان می تواند در تقویت ریشه ی ابرو بسیار کارساز باشد.  پیشرفت تکنولوژی و فناوری سبب ایجاد و طراحی دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو گردیده است که توانسته کیفیت زیباسازی ابرو ها را افزایش دهد. به کارگیری این دستگاه برای قرینه سازی و از بین بردن برخی از نواقص موجود در ابرو با موی طبیعی ابرو هیچ تفاوتی ندارد. سوزنی که برای کشیدن هاشور مورد استفاده قرار می گیرد به قدری نازک و ظریف است که می تواند کیفیت نهایی کار را به مقدار قابل ملاحظه ای افزایش دهد. هاشورهای کشیده شده با استفاده از دستگاه نانو بروز  همانند موی ابرو هستند و این زیبایی آن را افزایش داده است.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”5284″ img_size=”large” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1490088912561{margin-bottom: 30px !important;}”][vc_column][woodmart_title size="large" color="primary" align="right" style="underlined-2" tag="h2" title="مزیت دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو" woodmart_css_id="5fae3ce0469dc" title_width="100" woodmart_empty_space=""][vc_column_text text_larger=”no”]

مزیت به کارگیری دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو با توجه به قابلیت و کارایی فوق العاده ای که دارد بسیار زیاد است. نانو بروز که با به کارگیری دستگاه میکروپیگمنتیشن انجام می شود . از جمله مهمترین مزیت به کارگیری دستگاه نانو بروز  می توان موارد زیر را نام برد :

  • کیفیت بالای هاشور
  • مناسب برای افراد بد زخم
  • مناسب برای پوست های چرب ، خشک و مختلط
  • ظریف بودن

هر یک از موارد یاد شده  می تواند به گونه ای کیفیت کار نهایی را مطلوب سازد. برای استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو می توان از الگوهای مختلفی از جمله :

  • الگوهای فیبروز
  • بولد بروز ابرو
  • بریزی
  • سیکو بروز
  • شیدینگ ابرو

در این روش از رنگ های ارگانیکی استفاده می شود، رنگ های ارگانیکی هیچ گونه عنصر سنگینی ندارد و این امر سبب می شود که به کارگیری آنها هیچ گونه خطری برای سلامت بدن ندارد. شما نیز می توانید با اطمینان خاطر از مزایای این روش بهره مند شوید. برای خرید دستگاه نانو بروز  حتما مراکز معتبر را هدف قرار دهید تا بتوانید از کیفیت محصول انتخاب شده مطمئن باشید. سودجویان بسیاری هستند که با ارائه ی هزینه های کمتر به دنبال  فریب کاربران بوده اند و محصولات تقلبی خود را به دست آنها می رسانند.

یک دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو بی کیفیت می تواند به راحتی کیفیت نهایی کار را نیز کاهش دهد و این امر در مرحله ی بعدی سبب نارضایتی مشتریان خواهد بود. هر گونه سهل انگاری در زمینه ی خرید محصولات و دستگاههای مربوط به تاتو و هاشور می تواند کیفیت شغلی شما را تحت کنترل قرار دهد.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”5285″ img_size=”large” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1490088912561{margin-bottom: 30px !important;}”][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

تفاوت دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو با دستگاه های فیبروز

دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو که برای هاشور ابرو مورد استفاده قرار می گیرد، به دلیل داشتن سوزن های استاندارد معمولا سبب ایجاد کمترین درد می شود که در بسیاری از مواقع می توان از بی حسی موضعی استفاده کرد. ظرفیت سوزن های این دستگاه سبب شده است که ماندگاری هاشور نیز افزایش یابد، در مقایسه با فیبروز ، نانو بروز معمولا ماندگاری بالاتری دارد و برای پوست های چرب نیز گزینه ی ایده آلی است. با توجه به شرایط آب و هوایی و جنس پوست ماندگاری این روش می تواند بین یک تا دو سال متغیر باشد.

هزینه ی درخواستی برای دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو در مقایسه با دستگاه های فیبروز معمولا به خاطر داشتن کارایی و کیفیت بهتر بیشتر است، توجه کنید که این نوع از دستگاه ها یک قیمت مشخص دارند به همین دلیل هر گاه به هزینه ی کمتری به فروش برسد، حتما به کیفیت آنها مشکوک باشید. زیرا هیچ ارزانی بی دلیل نخواهد بود. افرادی که در این زمینه فعالیت دارند به خوبی می دانند که کیفیت کار آنها رابطه ی بسیار مستقیمی با نوع دستگاه انتخاب شده دارد.

به منظور رقیق کردن رنگ های به کار رفته در هر یک از این روش ها می توان از تینر فیکساتور  استفاده کرد. بسیاری از افراد همچنین با استفاده از این تینر می تواند به تنوع وسیعی از رنگ های مد نظر دسترسی داشته باشند. رنگ های اصل را خریداری کنید تا بتوانید  زیبایی کار را افزایش دهید.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”5286″ img_size=”large” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1490088912561{margin-bottom: 30px !important;}”][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

باید و نبایدهایی در مورد دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو

برای خرید دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو حتما مراکز معتبر را هدف قرار دهید. اگر بتوانید اصول نگهداری و استفاده ی مطلوب از آنها را در اولویت قرار دهید موفق خواهید بود از کارایی این نوع از محصولات به مقدار بسیار زیاد برخوردار باشید. استفاده از دستگاه نانو بروز برخی از محدودیت هایی را که دستگاه های دیگر داشته اند، کاهش داده و این امر سبب شده است که بتوانید به طور مطلوب از مزایای آنها استفاده کنیم.
با استفاده از این دستگاه می توان خطوط ظریف تری را کشید در حالیکه در هاشور ابرو با دستگاه ها دیگر معمولا خطوط ضخیم تری ایجاد می شود. در صورت به وجود آمدن هرگونه نقص در عملکرد این نوع از محصولات نیز عیب یابی آنا را به افراد مطمئن بسپارید تا بتوانید از عیب یابی صحیح انجام شده مطمئن باشید. اگر تخصص کافی در این زمینه ندارید از دستکاری خودسری آنها به شدت پرهیز کنید.
در صورتی که موفق به استفاده ی بهینه با استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو باشید می توانید به راحتی با طراحی ابروهای شیک و زیبا توجه مشتریان خود را به دست آورد. در نانو بروز می توان تکنیک های مختلفی را ادغام کرد و زیبایی این روش را چندین برابر ساخت. همچنین این روش در صورتی که با دقت کافی انجام شود می تواند اقدامات مربوط به ترمیم را نیز کاهش دهد. همه ی این ها به گونه ای در محبوبیت استفاده از این روش بسیار موثر بوده است. زمان آن رسیده است که با در اولویت قرار دادن تجهیزات با کیفیت ، به تنوع بسیار زیادی در حیطه ی کاری خود دست یابید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1490088912561{margin-bottom: 30px !important;}”][vc_column]

[/vc_column][/vc_row]

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *