مقالات, میکروپیگمنتیشن

آشنایی با دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو

دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو

معرفی دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو

دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو به عنوان یکی از جدیدترین دستگاه ها با کارایی و ویژگی های مطلوب توانسته است توجه بسیاری را به سوی خود جلب کند. در ادامه در نظر داریم به طور کلی به بررسی برخی از مهمترین مزیت و کارایی به کار گیری این دستگاه بپردازیم و اطلاعات مهمی ارائه دهیم، با ما همراه باشید.

دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو

با وجود تعداد کثیری دستگاه میکروپیگمنتیشن موجود در بازار،  وقت آن رسیده است که دستگاه های بی عیب و نقص تاتو را امتحان کنید.  این دستگاه های تاتو انقلابی در دنیای زیبایی هستند،  با استفاده از این دستگاه ها مطمئناً در وقت و هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد.  شما می توانید هر روز مدت زمان بیشتری بخوابید ولی  همچنان به موقع سر کارتان حاضر شوید.  این دستگاه ها اخیراً در سراسر جهان محبوبیت زیادی پیدا کردند. منبع

بهره مندی از دستگاه نانو بروز  به منظور زیبا سازی ابرو ها از توجه بسیاری برخوردار می باشد، این روش زیبایی و درمانی ابرو ها دقیقا بر روی خطوط ابرو اعمال می شود و با توجه به رنگ های بدون سربی که دارد با  گذر زمان می تواند در تقویت ریشه ی ابرو بسیار کارساز باشد.  پیشرفت تکنولوژی و فناوری سبب ایجاد و طراحی دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو گردیده است که توانسته کیفیت زیباسازی ابرو ها را افزایش دهد. به کارگیری این دستگاه برای قرینه سازی و از بین بردن برخی از نواقص موجود در ابرو با موی طبیعی ابرو هیچ تفاوتی ندارد. سوزنی که برای کشیدن هاشور مورد استفاده قرار می گیرد به قدری نازک و ظریف است که می تواند کیفیت نهایی کار را به مقدار قابل ملاحظه ای افزایش دهد. هاشورهای کشیده شده با استفاده از دستگاه نانو بروز  همانند موی ابرو هستند و این زیبایی آن را افزایش داده است.

مزیت دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو

مزیت به کارگیری دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو با توجه به قابلیت و کارایی فوق العاده ای که دارد بسیار زیاد است. نانو بروز که با به کارگیری دستگاه میکروپیگمنتیشن انجام می شود . از جمله مهمترین مزیت به کارگیری دستگاه نانو بروز  می توان موارد زیر را نام برد :

 • کیفیت بالای هاشور
 • مناسب برای افراد بد زخم
 • مناسب برای پوست های چرب ، خشک و مختلط
 • ظریف بودن

هر یک از موارد یاد شده  می تواند به گونه ای کیفیت کار نهایی را مطلوب سازد. برای استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو می توان از الگوهای مختلفی از جمله :

 • الگوهای فیبروز
 • بولد بروز ابرو
 • بریزی
 • سیکو بروز
 • شیدینگ ابرو

دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو

در این روش از رنگ های ارگانیکی استفاده می شود، رنگ های ارگانیکی هیچ گونه عنصر سنگینی ندارد و این امر سبب می شود که به کارگیری آنها هیچ گونه خطری برای سلامت بدن ندارد. شما نیز می توانید با اطمینان خاطر از مزایای این روش بهره مند شوید. برای خرید دستگاه نانو بروز  حتما مراکز معتبر را هدف قرار دهید تا بتوانید از کیفیت محصول انتخاب شده مطمئن باشید. سودجویان بسیاری هستند که با ارائه ی هزینه های کمتر به دنبال  فریب کاربران بوده اند و محصولات تقلبی خود را به دست آنها می رسانند.

یک دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو بی کیفیت می تواند به راحتی کیفیت نهایی کار را نیز کاهش دهد و این امر در مرحله ی بعدی سبب نارضایتی مشتریان خواهد بود. هر گونه سهل انگاری در زمینه ی خرید محصولات و دستگاههای مربوط به تاتو و هاشور می تواند کیفیت شغلی شما را تحت کنترل قرار دهد.

تفاوت دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو با دستگاه های فیبروز

دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو که برای هاشور ابرو مورد استفاده قرار می گیرد، به دلیل داشتن سوزن های استاندارد معمولا سبب ایجاد کمترین درد می شود که در بسیاری از مواقع می توان از بی حسی موضعی استفاده کرد. ظرفیت سوزن های این دستگاه سبب شده است که ماندگاری هاشور نیز افزایش یابد، در مقایسه با فیبروز ، نانو بروز معمولا ماندگاری بالاتری دارد و برای پوست های چرب نیز گزینه ی ایده آلی است. با توجه به شرایط آب و هوایی و جنس پوست ماندگاری این روش می تواند بین یک تا دو سال متغیر باشد.

هزینه ی درخواستی برای دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو در مقایسه با دستگاه های فیبروز معمولا به خاطر داشتن کارایی و کیفیت بهتر بیشتر است، توجه کنید که این نوع از دستگاه ها یک قیمت مشخص دارند به همین دلیل هر گاه به هزینه ی کمتری به فروش برسد، حتما به کیفیت آنها مشکوک باشید. زیرا هیچ ارزانی بی دلیل نخواهد بود. افرادی که در این زمینه فعالیت دارند به خوبی می دانند که کیفیت کار آنها رابطه ی بسیار مستقیمی با نوع دستگاه انتخاب شده دارد.

دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو

به منظور رقیق کردن رنگ های به کار رفته در هر یک از این روش ها می توان از تینر فیکساتور  استفاده کرد. بسیاری از افراد همچنین با استفاده از این تینر می تواند به تنوع وسیعی از رنگ های مد نظر دسترسی داشته باشند. رنگ های اصل را خریداری کنید تا بتوانید  زیبایی کار را افزایش دهید.

باید و نبایدهایی در مورد دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو

برای خرید دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو حتما مراکز معتبر را هدف قرار دهید. اگر بتوانید اصول نگهداری و استفاده ی مطلوب از آنها را در اولویت قرار دهید موفق خواهید بود از کارایی این نوع از محصولات به مقدار بسیار زیاد برخوردار باشید. استفاده از دستگاه نانو بروز برخی از محدودیت هایی را که دستگاه های دیگر داشته اند، کاهش داده و این امر سبب شده است که بتوانید به طور مطلوب از مزایای آنها استفاده کنیم.
با استفاده از این دستگاه می توان خطوط ظریف تری را کشید در حالیکه در هاشور ابرو با دستگاه ها دیگر معمولا خطوط ضخیم تری ایجاد می شود. در صورت به وجود آمدن هرگونه نقص در عملکرد این نوع از محصولات نیز عیب یابی آنا را به افراد مطمئن بسپارید تا بتوانید از عیب یابی صحیح انجام شده مطمئن باشید. اگر تخصص کافی در این زمینه ندارید از دستکاری خودسری آنها به شدت پرهیز کنید.

دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو
در صورتی که موفق به استفاده ی بهینه با استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو باشید می توانید به راحتی با طراحی ابروهای شیک و زیبا توجه مشتریان خود را به دست آورد. در نانو بروز می توان تکنیک های مختلفی را ادغام کرد و زیبایی این روش را چندین برابر ساخت. همچنین این روش در صورتی که با دقت کافی انجام شود می تواند اقدامات مربوط به ترمیم را نیز کاهش دهد. همه ی این ها به گونه ای در محبوبیت استفاده از این روش بسیار موثر بوده است. زمان آن رسیده است که با در اولویت قرار دادن تجهیزات با کیفیت ، به تنوع بسیار زیادی در حیطه ی کاری خود دست یابید.

تاتو مارکت وارد کننده دستگاه و لوازم تاتو بدن و صورت 

سوالات متدوال

دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو چیست ؟

دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو به عنوان یکی از جدیدترین دستگاه ها با کارایی و ویژگی های مطلوب توانسته است توجه بسیاری را به سوی خود جلب کند. بهره مندی از دستگاه نانو بروز  به منظور زیبا سازی ابرو ها از توجه بسیاری برخوردار می باشد، این روش زیبایی و درمانی ابرو ها دقیقا بر روی خطوط ابرو اعمال می شود و با توجه به رنگ های بدون سربی که دارد با  گذر زمان می تواند در تقویت ریشه ی ابرو بسیار کارساز باشد.

مزیت دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو چیست ؟

کیفیت بالای هاشور – مناسب برای افراد بد زخم – مناسب برای پوست های چرب ، خشک و مختلط – ظریف بودن

با استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو می توان از چه الگوهای استفاده کرد ؟

برای استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو می توان از الگوهای مختلفی از جمله : الگوهای فیبروز – بولد بروز ابرو – بریزی – سیکو بروز – شیدینگ ابرو

دیدگاهی در مورد “آشنایی با دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو

 1. شوشتری گفت:

  استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو درد داره ؟

  1. faranak babaei گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   همانطور که در بالا گفته شد دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو که برای هاشور ابرو مورد استفاده قرار می گیرد، به دلیل داشتن سوزن های استاندارد معمولا سبب ایجاد کمترین درد می شود که در بسیاری از مواقع می توان از بی حسی موضعی استفاده کرد.

 2. شیدا گفت:

  شما این دستگاهو موجود دارید ؟

  1. faranak babaei گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   برای اطلاع از موجودی انواع دستگاه های تاتو لطفا به صفحه خرید دستگاه تاتو مراجعه فرمایید

 3. صالحی گفت:

  این دستگاه برای فیبروز ابرو مناسبه

  1. faranak babaei گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   بله در مقاله فوق در این مورد توضیح داده ایم

 4. گلاره گفت:

  این دستگاه ماندگاری بیشتری داره یا فیبروز ؟

  1. faranak babaei گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   همانزور که در بالا گفته شد دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو ماندگاری بیشتری دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *