مقالات, میکرونیدلینگ

تفاوت های میکرونیدلینگ و میکروبلیدینگ

میکرونیدلینگ و میکروبلیدینگ

تفاوت های میکرونیدلینگ و میکروبلیدینگ

بسیاری از افراد امروزه از روش های میکرونیدلینگ و میکروبلیدینگ برای زیبایی خود استفاده می کنند تا از این طریق پوست و ابروهای زیباتری داشته باشند. ولی باید بدانید که میکرونیدلینگ و میکروبلیدینگ با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی دارد و زمان استفاده از آنها باید با تفاوت های آنها آشنایی بیشتری به دست آورید. میکرونیدلینگ یکی از روش های زیبای پوست به شمار می رود و افراد برای زیباتر ساختن پوست خود از این روش استفاده می کنند.

میکروبلیدینگ

بعضی از ابروها به دلیل رشد کم یا رشد بد نیاز به ترمیم و اصلاح دارند. گاهی در بعضی از افراد این مورد وجود دارد که به دلایل مختلف مثل بالا رفتن سن، ابروی آنها دچار ریزش می شود. در این صورت لازم است تا با مراجعه به دکتر منخصص پوست و مو و همینطور کلینیک زیبایی، اقدام به ترمیم ابروهای خود کنید. منبع

میکروبلیدینگ چیست ؟

میکروبلیدینگ یکی از روش های زیبایی و قرینه سازی ابرو به شمار می رود که افراد زیادی در کلینیک ها و مراکز زیبایی از این روش برای زیباتر ساختن ابروهای خود استفاده می کنند. رنگ های آن انواع مختلفی دارد و شما می توانید بر اساس رنگ موی خود یکی از رنگ های آن را انتخاب کنید. افرادی که در این زمینه تخصص دارند با انواع رنگ های آن آشنا هستند و به همین دلیل بر اساس پوست و رنگ موی شما یکی از بهترین رنگ ها را مورد استفاده قرار می دهند.

میکروبلیدینگ

برخی از افرادی که بیماری های خاص دارند نمی توانند از روش زیبایی میکروبلیدینگ استفاده نمایند، چرا که برای پوست آنها ضرر دارد. آنها باید پیش از انجام دادن این روش با متخصص این روش زیبایی مشورت نمایند تا در صورتی که برایشان ضرر نداشته باشد از این روش زیبایی استفاده کنند. سوزن هایی که برای انجام میکروبلیدینگ مورد استفاده قرار می گیرد بسیار خاص می باشد و این سوزن ها یکبار مصرف هستند. در بیانی مشخص تر باید بیان کنیم که این روش زیبایی برای جوانسازی صورت بیشترین کاربرد را دارد. اگر ابروهای شما دچار اشکال شده باشد باید برای ترمیم آنها اقدام کنید تا ریزش بیشتری نداشته باشد. این روش زیبایی به بافت ابرو خون رسانی دارد و به همین دلیل ریشه ابرو مواد مغذی دریافت می کند. 

فروشگاه تاتومارکت جزو اولین فروشگاه های آنلاین در زمینه فروش تخصصی وسایل تتو و لوازم جانبی از جمله رنگ تاتو ، انواع دستگاه تاتو و … با قیمت های رقابتی می باشد.

دیدگاهی در مورد “تفاوت های میکرونیدلینگ و میکروبلیدینگ

  1. کامران زاده گفت:

    میکرونلیدینگ چجوری انجام میشه ؟

    1. سلام وقت بخیر دوست عزیز
      میکرونیدلینگ برای اصلاح بافت های آسیب دیده پوست می باشد و به صورت تحریکی بدون عارضه انجام میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *