مقالات, میکرونیدلینگ

معرفی لوازم میکرونیدلینگ

معرفی لوازم میکرونیدلینگ

معرفی لوازم میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ یکی از روش های زیبایی برای درمان مشکلات پوستی به شمار می رود که برای انجام این روش باید با معرفی لوازم میکرونیدلینگ آشنایی کافی و لازم را داشته باشید. برای اینکه از این روش زیبایی برای پوست شما استفاده شود از وسایل مختلفی استفاده می گردد که هر یک از آن وسایل بسته به نوع پوست و مشکلی که شما دارید انتخاب می شود.

لوازم میکرونیدلینگ

محبوب‌ترین دستگاه های میکرونیدلینگ (و بهترین از نظر هزینه) دستگاه درمارولر است که از سوزن‌های ریز و ظریفی در قطرهای بین ۰.۵ تا ۲.۵ میلیمتری تشکیل شده است. دستگاه درماپن نیز یکی از تجهیزات میکرونیدلینگ است که دارای ۱۲ و بعضاً ۱۸ سوزن در انتهای خود می باشد. منبع

به جرات می توانیم بیان کنیم که میکرونیدلینگ یکی از بهترین روش های زیبایی پوست به شمار می رود که بسیاری از چین و چروک های صورت، کک و مک ها، ترک های پوستی و … را به طور ملی از بین می برد. نکته ای که وجود دارد و شما باید از آن اطلاع داشته باشید این است که هر یک از لوازم این روش برای درمان مشکلات متنوعی مورد استفاده قرار می گیرد و آنها را در ادامه معرفی می کنیم.

لوازم میکرونیدلینگ چه دستگاه هایی هستند ؟

همانطوری که بیان نمودیم هر یک از لوازم و دستگاه های میکرونیدلینگ برای مشکلات خاص پوستی مورد استفاده قرار می گیرد که آنها عبارت می باشند از :

دستگاه میکرونیدلینگ :

این دستگاه از جمله لوازم میکرونیدلینگ به شمار می رود که شباهت آن با درماپن بسیار زیاد است، البته باید بدانید که این دستگاه اندازه بزرگ تری دارد و سوزن هایی هم که در آن به کار رفته است بسیار بیشتر می باشد. روش کار کردن با این دستگاه مانند دستگاه تاتو می باشد، به همین دلیل بیشتر کسانی که تاتو آرتیست می باشند می توانند با این دستگاه به خوبی کار کنند.

لوازم میکرونیدلینگ

تفاوتی که این دستگاه با دستگاه تاتو دارد این است که سوزن های آن بسیار بیشتر می باشد و وارد بدن می گردد. دقت داشته باشید که نوع خانگی این دستگاه میکرونیدلینگ وجود ندارد و بیشتر زمانی از آن استفاده می شود که مشکلات پوستی بسیار زیاد است. بر همین اساس اگر شما مشکلات شدید پوستی داشته باشید از این لوازم میکرونیدلینگ که روی آن قرار می گیرد می توانید استفاده کنید.

دستگاه درماپن :

یکی دیگر از لوازم میکرونیدلینگ دستگاه درماپن می باشد، به این دستگاه قلم جوانسازی نیز می گویند و تاثیر بسیاری در درمان کردن مشکلات پوستی دارد. روی سر این قلم سوزن هایی که بسیار ریز هستند قرار گرفته که به وسیله موتور الکتریکی در درون دستگاه حرکت داده می شوند. شباهت این سوزن ها مانند مهر زدن می باشد و به همین دلیل به خوبی وارد منافذ پوست می شود، اینکه میزان عمق ورود این سوزن ها به درون پوست چه اندازه باشد بستگی به نظر فردی دارد که از این روش و لوازم می خواهد برای شما استفاده کند.

دستگاه درماپن

بسیاری از افرادی که می خواند بدانند آیا این دستگاه نوع خانگی دارد و یا ندارد باید بدانند که نوع خانگی آن هم موجود است، ولی شما برای اینکه تاثیر این دستگاه را روی صورت خود بیشتر استفاده کنید بهتر است به نزد فردی که در این زمینه تخصص دارد مراجعه کند تا به بهترین نحو ممکن از این دستگاه برای شما استفاده کند. این نوع لوازم میکرونیدلینگ می تواند چین و چروک هایی که شما روی صورت خود دارید را به طور کلی از بین ببرد.

فروشگاه تاتومارکت جزو اولین فروشگاه های آنلاین در زمینه فروش تخصصی وسایل تتو و لوازم جانبی آن از جمله رنگ تاتو  ، سوزن و سرپلاک و  … با قیمت های رقابتی می باشد.

دستگاه درمارولر :

یکی دیگر از لوازم میکرونیدلینگ که از آن استفاده بسیار زیادی می شود و از جمله معمول ترین دستگاه هایی به شمار می رود که در میکرونیدلینگ مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این دستگاه یک غلتک دارد که طراحی آن به گونه ای می باشد که ۲۰۰ عدد سوزن روی آن قرار گرفته است.

دستگاه درمارولر

فرد متخصصی که از این لوازم برای پوست شما استفاده می کند این غلتک را بسیار آرام روی پوست تان فشار می دهد و در نتیجه فشار بسیار مختصری که روی پوست شما ایجاد می شود، سوراخ های بسیار ریزی هم در پوست تان ایجاد خواهد شد. این دستگاه برای بسیاری از نقاط صورت مورد استفاده قرار می گیرد و تا حد بسیار زیادی می تواند چین و چروک هایی که روی صورت وجود دارد را از بین ببرد و درمان کند. شما اگر می خواهید از این لوازم میکرونیدلینگ استفاده کنید باید بدانید نوع خانگی آن وجود دارد ولی بهتر است به نزد فرد متخصصی که در این زمینه تخصص دارد بروید.

دستگاه ال ای دی :

همانطوری که بیان نمودیم بیشتر لوازم میکرونیدلینگ دارای سوزن می باشند و این سوزن ها وارد پوست می گردند، ولی باید بدانید که، یکی از دستگاه و لوازم دیگر که در میکرونیدلینگ مورد استفاده قرار می گیرد دارای سوزن نمی باشد و از نور ای ای دی در آن استفاده شده است. این نور تاثیر بسیاری در جوان سازی صورت دارد و به همین دلیل از آن استفاده بسیاری می شود. برخی از خانم هایی که مایل هستند صورت خود را جوان تر سازند می توانند در بین انواع لوازم که در میکرونیدلینگ وجود دارد این دستگاه را انتخاب کنند.

دستگاه ال ای دی

تاتو مارکت وارد کننده دستگاه و لوازم تاتو بدن و صورت

سوالات متداول

برای میکرونیدلینگ چه لوازمی نیاز است ؟

دستگاه میکرونیدلینگ – دستگاه درماپن – دستگاه درمارولر – دستگاه ال ای دی

روش استفاده از درمارولر به چه صورت میباشد ؟

فرد متخصصی که از این لوازم برای پوست شما استفاده می کند این غلتک را بسیار آرام روی پوست تان فشار می دهد و در نتیجه فشار بسیار مختصری که روی پوست شما ایجاد می شود، سوراخ های بسیار ریزی هم در پوست تان ایجاد خواهد شد.

دیدگاهی در مورد “معرفی لوازم میکرونیدلینگ

 1. مهرشاد گفت:

  دستگاه میکرونلدینگ خانگی هم دارید

  1. faranak babaei گفت:

   همانطور که در بالا گفته شد مدل خانگی این دستگاه وجود ندارد.

 2. میترا گفت:

  کاربرد دستگاه درمارولر چیه

  1. faranak babaei گفت:

   در این مورد در مقاله فوق بصورت کامل توضیح داده ایم

 3. ندا گفت:

  قیمت دستگاه ال ای دی را میفرمایید

  1. faranak babaei گفت:

   برای اطلاع از قیمت انواع دستگاه ال ای دی لطفا قسمت میکرونیدلینگ و میکروبلیدینگ را مشاهده فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *