مقالات, رنگ تاتو

اصول ترکیب رنگ تاتو

اصول ترکیب رنگ تاتو

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

انتخاب رنگ تاتو

در مورد ترکیبات رنگ تاتو چه اطلاعاتی دارید ؟ در ادامه سعی داریم به طور کلی به بررسی رنگ های به کار رفته  در آن بپردازیم. رنگ هایی که پایه آب دارند معمولا در تاتوی بدن مورد استفاده قرار می گیرند در عوض رنگ هایی با پایه ی روغن گزینه ی ایده آل برای تاتوی صورت میباشد. تتوکار حرفه ای به راحتی می تواند مناسب ترین ترکیب رنگ را برای طرح پیشنهادی به کار گیرد به همین دلیل می توانید در این زمینه به آنها اعتماد کنید.

رنگ تاتو باید به گونه ای انتخاب شود که هیچ گونه خطری برای سلامت پوست نداشته باشد به عنوان مثال استفاده از حنا در ترکیب رنگ آن به طور جدی خطر آفرین در نظر گرفته می شود. رنگ انتخابی برای تاتو ابرو با رنگ های به کار رفته برای صورت و بدن فرق دارد رنگ تاتو ابرو معمولا در دو دسته طبقه بندی می شود از جمله رنگ های سرد و گرم. رنگ های گرم برای پوست های برنزه می تواند مناسب باشد در حالی که از رنگ های سرد برای هاشور و یا سایه هر رنگ پوستی می توان استفاده کرد. هر کدام از رنگ های به کار رفته در تاتو از منبع خاصی تامین می شود به عنوان مثال:

  • رنگ سیاه و یا آبی آن معمولا از کربن استخراج می گردد.
  • رنگ قرمز نیز ممکن از از عصاره ی گیاهان و یا جیوه تامین گردد.
  • سولفید کادمیوم می تواند گزینه ی خوبی برای رنگ زرد باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1490088912561{margin-bottom: 30px !important;}”][vc_column][woodmart_title size="large" color="primary" align="right" style="underlined-2" title="بررسی رنگ های به کار رفته در تاتو" woodmart_css_id="5ec14953511ee" title_width="100"][vc_column_text text_larger=”no”]رنگ تاتو در صورتی که با خلاقیت انتخاب شود می تواند زیبایی تاتو را دو چندان گرداند اگر چه بیشتر افراد به خالکوبی های سیاه رنگ علاقه مند هستند ولی در سال ها اخیر ترکیبات رنگی موجود در این حرفه توانسته است به طور جدی مورد توجه افراد قرار گیرد. منشا تمام رنگ های استفاده شده در این فرایند ممکن است گیاهی و یا شیمیایی باشد. خبر خوب این است که تنوع وسیعی از رنگ ها در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید سلیقه ی فردی خود را نیز در تاتوی انتخابی دخیل کنید. همه ی رنگ ها جوهر نیستند در برخی از مواقع پیگمنت ها ممکن است در یک محلول به صورت سوسپانسیون مورد استفاده قرار گیرد . در تهیه و استفاده از ترکیبات رنگی باید به طور جدی اصول بهداشتی رعایت گردد زیرا هرگونه سهل انگاری در این مورد می تواند به طور جدی سلامت فرد را به خطر بیندازد.

اگر رنگ تاتو مرغوب و با کیفیت نباشد در این صورت ممکن است تاتو رنگ نگیرد و یا بعد از گذر مدت زمان کوتاه شاهد از بین رفتن رنگ باشیم. از آنجا که کشورمان در وضعیت تحریم قرار گرفته است محصولات تقلبی بسیاری بازار را فرا گرفته است در صورتی می توانید از کیفیت کار  انجام شده مطمئن باشید که مراکز و کلینیک های معتبر را برای این منظور هدف قرار دهید.[/vc_column_text][vc_single_image image=”4754″ img_size=”large” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1490088912561{margin-bottom: 30px !important;}”][vc_column][woodmart_title size="large" color="primary" align="right" style="underlined-2" title="باید و نبایدهایی در مورد رنگ تاتو" woodmart_css_id="5ec1496c18d53" title_width="100"][vc_column_text text_larger=”no”]قابل توجه است که افرادی هستند که استفاده از هر نوع رنگ تاتو برای آنها کارساز نمی باشد . پوست این افراد به دلیل داشتن برخی مشکلات از جمله بیماری و اختلالات جدی به طور کامل نمی توانند رنگ اعمال شده را تثبیت کنند. گفتنی است که استفاده بیش از حد از استخر و همچنین کرم های مختلف بر روی محل تاتو نیز از عوامل از بین رفتن رنگ آن در کوتاه مدت می باشد.

در نظر داشته باشید که  هر چه رنگ انتخابی بر روی تاتو به رنگ پوستتان نزدیک تر باشد دوام ان کمتر خواهد بود . اگر در نظر دارید تاتوهای رنگی را انتخاب کنید برای انتخاب رنگ تاتو باید ابتدا رنگ پوست خود را بشناسید. سازگاری رنگ با پوستتان می تواند به طور ویژه آن را زیباتر کند در این زمینه می توانید مشاوره و راهنمایی لازم را از تتو کار خود دریافت کنید. آنها به دلیل تجربه و تخصصی که در این زمینه دارند مناسب ترین ترکیب رنگ را به شما پیشنهاد خواهند داد. هزینه ی درخواستی برای تاتو با توجه به نوع رنگ به کار رفته می تواند به طور جزیی تغییر کند برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی میتوانید با شماره های موجود با مارد تماس باشید.[/vc_column_text][vc_single_image image=”4933″ img_size=”large” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1490088912561{margin-bottom: 30px !important;}”][vc_column][woodmart_title size="large" color="primary" style="underlined" title="رنگ تاتو" woodmart_css_id="5ec1483cdef49" title_width="100"]

[/vc_column][/vc_row]

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *