مراقبت های پوستی, مقالات

ژل کربن تراپی تایگت ، الماس سیاه زیبایی

تمام چیزهایی که درباره ژل کربن تراپی باید بدانید

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”] 

احتمالا تا نام کربن که یک عنصر غنی در طبیعت است به گوش ما می خورد ناخودآگاه به یاد نوک سیاه رنگ و نرم مداد و همچنین الماس های سخت و گران قیمت، می افتیم. کربن در زغال درختان نیز به مقدار زیادی وجود دارد.

کربن گیاه یا درخت بامبو جزو بهترین کربن ها می باشد زیرا ساقه های طویل این گیاه بسیار متراکم و سخت بوده و سرشار از آنتی اکسیدان های غنی می باشد، امروزه از کربن بامبو در انواع محصولات بهداشتی و آرایشی استفاده می کنند زیرا خاصیت درمانی و جوانسازی زیادی دارد.

ژل کربن تراپی و جوانسازی پوست صورت تایگت محصولی سرشار از انواع و یتامین ها مانند: ویتامین B3 و B5 و دیگر املاح و آنتی اکسیدان های آزاد است که با نفوذ به بافت عمیق پوست صورت باعث افزایش خاصیت الاستیک و ارتجاعی پوست شده و منافذ باز پوست را کاهش می دهد.

تمام چیزهایی که درباره ژل کربن تراپی باید بدانید

برای آشنایی هر چه بیشتر با فواید این ژل باید ابتدا بفهمیم کربن تراپی چیست؟

ماده ی اصلی مورد استفاده در کربن تراپی، ژل کربن است، ژل کربن تراپی تایگت محصولی است باب میل تمام پوست ها !

 

 

کربن تراپی چیست؟

لایه برداری لیزر کربن تراپی، یک روش سریع و بدون درد است که برای کمک به بهبود ظاهر پوست انجام می شود. این روش عمدتا مناسب افرادی است با پوست چرب، آکنه ای و دارای منافذ بزرگ یا مسدود. اگر روی پوست خود اثرات آفتاب سوختگی مشاهده کردید، این روش درمانی مفید است.

کربن تراپی و مزایای بی بدیل اش!

  • دشمن سرسخت آکنه و جوش های سرسیاه
  • روشن سازی رنگدانه های پوست
  • محو کردن اسکار
  • از بین بردن منافذ بزرگ و مسدود شده
  • برداشتن خطوط و چین و چروک پوست، جوان سازی

همه ی این ویژگی ها وابسته به استفاده از ژل مناسب کربن تراپی است. بهترین و مورد اعتماد ترین پیشنهاد برای شما، ژل کربن تراپی تایگت است.

 

کربن تراپی یا پیلینگ کربن چگونه سبب تغییرات مناسب پوست شما می شود؟

در کربن تراپی یا پیلینگ کربن، لایه نازکی از کربن (زغال) مایع (کربن طبی یا کربن فعال) روی پوست شما، مالیده می‌شود. این لایۀ کربنی به عمق منافذ پوست نفوذ می‌کند و بعد از مدتی کوتاه لیزر انجام می‌شود.

نور لیزر به شدت جذب ذرات کربن شده و زمانی که اشعۀ لیزر از روی بافتی که کربنی شده است، عبور داده شد، کربن را تخریب می‌کند و همراه با آن سلول‌های مرده پوست، مواد زائد و چربی پوست را نیز نابود می‌کند، بدون آنکه دردی یا عوارضی ایجاد نماید.

ژل کربن تراپی تایگت، محصولی سربلند نزد پزشکان و کارشناسان زیبایی است و در روش کربن تراپی مورد استفاده شان قرار می گیرد.

× هشدار×

این محصول باید توسط پزشکان و متخصصان زیبایی مورد استفاده قرار گیرد و از استفاده ی خانگی پرهیز شود.[/vc_column_text][vc_empty_space woodmart_hide_large=”0″ woodmart_hide_medium=”0″ woodmart_hide_small=”0″ woodmart_hide_extra_small=”0″] [/vc_column][/vc_row]

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.